Dj na wesele Poznań

Szukasz DJ'a na wesele?

To chyba przerasta nasze wyobrażenia o polskim weselu! Jednak jeśli chcecie zorganizować kameralne przyjęcie i spotkanie z rodziną i przyjaciółmi muzyki w tle też nie powinno zabraknąć. Potrzebny Wam dj na wesele? Poznań, okolice Poznania, a także cała Wielkopolska to obszar, na którym działamy i tworzymy niepowtarzalny klimat weselny. Jeżeli mieszkacie poza Wielkopolską, również nie ma problemu, chętnie przyjedziemy do każdego zakątka Polski! Jako dj na wesele proponuję muzykę dostosowaną do oczekiwań gości, ale również całego przyjęcia. Para młoda zawsze podpowiada jakie piosenki warto zagrać, a których lepiej unikać. Dostosowujemy muzykę do wieku gości, do ich gustów muzycznych i nigdy nie mamy problemu, z tym, aby porwać do zabawy nawet najbardziej zagorzałego przeciwnika weselnych zabaw.

Repertuar muzyczny na wesele

Kameralne przyjęcie lub duże wesele wymagają odpowiedniej oprawy muzycznej. Duże doświadczenie i intuicja podpowiadają mi jakie utwory mogą być przebojami na weselnej imprezie, a jakich lepiej unikać. W jaki sposób przygotowuję się do poprowadzenia imprezy i jakiego repertuaru można spodziewać się na weselu?

Pierwszy taniec

Pierwszy taniec weselny otwiera nie tylko całe przyjęcie, ale też oczy gości na ukryte talenty państwa młodych. Jeżeli chcecie zachwycić gości walcem wiedeńskim, gorącą sambą lub po prostu nie przejmować się muzyką i tańczyć, przygotuję dla Was kilka propozycji, które idealnie będą nadawały się na pierwszy taniec. Utwór nie może być zbyt długi, aby nie znudzić gości, zazwyczaj taniec trwa ok. 3 minut. Popularnymi rodzajami tańca, które wybierane są przez młode pary są walc angielski, rumba, ale także bardzo popularne ostatnio mixy ulubionych piosenek, które zmieniają się co kilkanaście sekund.

Przykładowe utwory, które można wykorzystać podczas pierwszego tańca

 1. Lady Pank „Zawsze tam gdzie Ty”
 2. Olga Szomańska i Przemysław Branny „Niech mówią, że to nie jest miłość”
 3. Natalia Kukulska „Zakochani”
 4. Leonard Cohen „Dance me to the end of love”
 5. Barbra Streisand “Woman in love”
 6. Elton John “Can you feel the love tonight”
 7. Krzysztof Krawczyk „Preludium weselne”
 8. Stachursky „Z każdym Twym oddechem
 9. Glenn Medeiros “Nothing’s gonna change my love for you”
 10. Rod Stewart “When I need you”
 11. Bee Gees “How deep is your love”
 12. Whitney Houston “I Have Nothing”
 13. Urszula – „Dmuchawce latawce wiatr”
 14. Michał Bajor – “Walc Szczęście”
 15. Jennifer Rush “The power of love”
 16. Anna Jantar „Moje jedyne marzenie”
 17. Kancelarya „Zabiorę Cię właśnie tam”
 18. Kayah i Kiljański „Prócz Ciebie nic”
 19. Rod Stewart “When I need you”

Przykładowe utwory można ze sobą połączyć. Jeżeli macie swoją ulubioną piosenkę również możecie do niej zatańczyć.

Podziękowania dla rodziców

To jeden z najbardziej wzruszających momentów podczas zabawy weselnej. Państwo młodzi często zapraszają do tańca gości i swoich rodziców, jednak podziękowania nie muszą wyglądać w ten sposób. Ważne jest, aby wybrać właściwy moment na podziękowania, gdy wszyscy goście są na Sali, na przykład przed oczepinami. Wiele par decyduje się na polskie piosenki podczas podziękowania dla rodziców. To ma być również dla nich wyjątkowa chwila, więc warto postawić ma utwór, który będzie im znany i kojarzyć będzie się im również dobrze. Dobrym pomysłem jest także stworzenie krótkiego filmu czy teledysku z podkładem muzycznym wybranym przez państwa młodych. Jeżeli nie chcecie tradycyjnego tańca z piosenką „Cudownych rodziców mam” proponuję kilka innych utworów, które świetnie sprawdzą się w trakcie tej wyjątkowej chwili.

Piosenki polskie

 1. Anna Jantar – Radość najpiękniejszych lat
 2. Grażyna Łobaszewska- Wszystko co złe omija mnie
 3. Mały Chór Wielkich Serc – Dzięki Wam
 4. Marek Grechuta – Dni których nie znamy
 5. Czerwone Gitary – Niebo z moich stron
 6. Co powie tata? – Natalia Kukulska
 7. A ja wolę moją mamę – Majka Jeżowska

Piosenki zagraniczne

 1. Jackie DeShannon – What The World Needs Now Is Love
 2. Robbie Williams and Nicole Kidman – Somethin’ Stupid
 3. The Beatles – „She’s Leaving Home”
 4. Frank Sinatra The Way You Look Tonight
 5. Alphaville – Forever young
 6. Madonna – Mother and father
 7. The Beatles – In My Life

Oczepiny

Zabawy oczepinowe powinny integrować wszystkich gości, ale z zachowaniem taktu i bardzo kultury. Podczas wesela dbam o to, by wszyscy goście dobrze się bawili, a zabawy dopasowuję do wieku gości i tego, czego oczekuje młoda para. Przed weselem zawsze konsultuję zabawy oczepinowe oraz konkursy, które mogą odbyć się na sali weselnej. Przykłady zabaw oczepinowych:

Zabawy dla młodej pary

 1. Dziewczynka czy chłopiec
  Para młoda siedzi na krzesłach odwróconych do siebie tyłem. W tym czasie dj puszcza piosenkę. Na jego znak para młoda ma odwrócić się do siebie. Gdy odwrócą się w tą samą stronę ich pierwszym dzieckiem będzie chłopiec. Jeśli odwrócą się w dwie różne strony będzie to dziewczynka.
 2. >Test zgodności
  Para młoda siedzi na krzesłach odwróconych do siebie tyłem. W rękach trzymają wcześniej przygotowane kartki z napisaem „ ja” i „on”/ „ona”. Wodzirej zadaje młodej parze pytania, a ta podnosi karteczki z odpowiedzią. Pytania mogą być różne, wymyślane przez rodzinę i świadków, a także samego wodzireja.
 3. Balonowe deklaracje
  Para młoda otrzymuje po kilka balonów. W każdym z nich znajduje się deklaracja na przykład „będę codziennie zmywać naczynia”, „ będę robić Ci masaż,kiedy tylko poprosisz”. Para na zmianę przekłuwa balony i odczytuje swoje ślubne deklaracje.
 1. Taniec ze szczotką
  Wodzirej wybiera kilka par, które wezmą udział w zabawie i dodatkowo jeszcze jedną osobę. Dj zaczyna puszczać muzykę. Pary tańczą, a dj na chwilę przerywa zabawę. W tej chwili pary muszą zmienić partnerów i odbić partnerki. Komu się nie uda musi tańczyć ze szczotką, potem osoba, tańcząca ze szczotką odpada z zabawy.
 2. Podawanie wałka
  Zabawa ma zintegrować wszystkich gości, wszyscy biorą w niej udział. W kole stają na przemian kobieta i mężczyzna, wśród nich para młoda. W ręku trzymają wałek do ciasta, a wodzirej ustala w jaki sposób goście podają wałek między sobą, bo podczas zabawy nie można używać rąk. Komu wałek spadnie, odpada.
 3. Zmiana marynarki
  W zabawie bierze udział kilka par, a mężczyźni muszą mieć na sobie marynarkę. Pary zaczynają tańczyć ze sobą, a wodzirej w pewnym momencie daje im znak. Na znak wodzireja mężczyzna musi przełożyć marynarkę na lewą stronę, a jego partnerka może mu w tym pomóc. Para, która jako ostatnia wykona zadanie odpada.
 4. Sportowa zabawa
  Wodzirej wybiera kilka par do zabawy. Pary stają na środku i losują karteczki, na których wypisane są dyscypliny sportowe np. łyżwiarstwo figurowe. Pary mają za zadanie zaprezentować gościom dyscypliny, a goście odgadnąć co pokazują pary.
 5. Świstak
  W zabawie biorą udział osoby, które potrafią gwizdać. Wodzirej wybiera kilka osób, którym potem wręcza kieliszek. Po opróżnieniu kieliszka uczestnicy zabawy muszą zagwizdać. W kieliszku powinna znajdować się bułka tarta, a komu uda się zagwizdać po opróżnieniu kieliszka wygrywa i otrzymuje nagrodę.

Wszystkie zabawy oczepinowe są ustalane indywidualnie przed weselem. Biorę pod uwagę wszystkie sugestie, wiek oraz gust gości i pary młodej. Wszystkie zabawy odbywają się zgodnie z życzeniem pary młodej.

« »

Wyslij zapytanie o szczególowa oferte twojej imprezy

Masz jakieś pytania? Użyj formularza!
Wysyłając wiadomość zgadzasz się na naszą politykę prywatności

Dj / wodzirej na wesele | Events Pro Music

Gramy także w:

Mapa strony
F