Taniec w chmurach

Pierwszy taniec Pary Młodej to bez wątpienia jeden z najpiękniejszych momentów wesela.

Wielu gości weselnych wyciąga chusteczki, kiedy Para Młoda przy dźwiękach nastrojowej muzyki wykonuje pierwszy wspólny taniec jako Mąż i Żona.
Warto ten wyjątkowy moment uświetnić niezwykłym akcentem, jakim jest ciężki dym. Jest to gęsty, bezzapachowy biały dym, który unosi się nad parkietem j i daje wyjątkowy efekt, jakby tancerze unosili się w obłokach. Taniec w chmurach to wyjątkowa oprawa tego niezwykłego momentu wesela.

Nieważne czy układ taneczny był ćwiczony przez Parę Młodą przez kilka miesięcy, czy jest improwizowany – ciężki dym ukryje niedoskonałości w tańcu, a uwypukli to, co jest najważniejsze to – szczęście i miłość na twarzach zakochanej pary. Ciężki dym prezentuje się też niezwykle atrakcyjnie na zdjęciach.

Posiadamy najwyższej jakości urządzenie do wytwarzania ciężkiego dymu. Może on wznosić się na dowolną wysokość, co zapewnia najlepsze efekty wizualne. Jeżeli Para Młoda życzy sobie, żeby dym unosił się tylko do ich kolan, może to być zrobione. Jeśli cali chcą zniknąć w dymie, również jest to do zrobienia. Dym jest bezzapachowy, więc nie przeszkadza Gościom.
Taniec w chmurach prezentuje się wyjątkowo efektownie kiedy jest uzupełniony efektami świetlnymi; dekoracja światłem dodaje tej chwili magii i podkreśla jej wyjątkowy charakter.

Szybki kontakt

Skontaktuj się z nami