O nas

Wieloletnie doświadczenie w branży – setki zadowolonych klientów z Polski i zagranicy – pasja i profesjonalizm

Dołożymy wszelkich starań, żeby Państwa uroczystość weselna była wyjątkowa i w stu procentach odpowiadała Państwa oczekiwaniom.
Nasza oprawa muzyczna zachwyci gości weselnych i z pewnością podkreśli niepowtarzalny charakter Pańskiej uroczystości.
Nasze atuty to wieloletnie doświadczenie, sprzęt najwyższej klasy i profesjonalizm. Do każdego wesela podchodzimy indywidualnie; przed przyjęciem weselnym szczegółowo omawiamy z Parą Młodą plan uroczystości i wysyłamy scenariusz z proponowanymi zabawami. Na naszych imprezach weselnych nie ma „taniego wodzirejstwa”; proponujemy tylko takie zabawy weselne, jakie Państwa interesują. Nasz zespół cechuje wysoka kultura osobista, pozytywna energia i zaangażowanie.

Zapewniamy również obsługę muzyczną uroczystości na najwyższym poziomie.
Profesjonalni DJ-e, posługujący się sprzętem muzycznym wysokiej klasy zadbają o to, żeby repertuar trafił w gust muzyczny Pary Młodej, rodzin i przyjaciół, a goście weselni w każdym wieku zintegrowali się na parkiecie. Oferujemy również atrakcje specjalne, jak taniec w chmurach, dekoracje świetlne, czy wielki napis LOVE.

Co nas wyróżnia? Profesjonalna oprawa muzyczna wesela.

W przeciwieństwie do 90% grających na weselach DJ’ów nie korzystamy z komputera ani kontrolera, tylko z profesjonalnych CD-playerów DJ’skich. Lista utworów które gramy na weselach nie jest ustalana z góry, tylko zmieniana na bieżąco w zależności od tego, przy jakim rodzaju muzyki goście mają ochotę się bawić. Dysponujemy szerokim repertuarem muzycznym począwszy od muzyki z lat 60-tych, przez rock’n’roll, pop lat 80-tych i 90-tych oraz współczesne hity muzyki polskiej i zagranicznej. Jesteśmy w stanie w stu procentach dostosować ścieżkę dźwiękową do Państwa upodobań muzycznych
Wierzymy, że muzyka jest jednym z najważniejszych elementów wesela; to ona nadaje klimat całej uroczystości i potrafi wprawić gości weselnych w szampański nastrój. Potrafimy tak dobrać muzykę na wesele, żeby goście w każdym wieku świetnie się bawili.

Elegancki wystrój i niepowtarzalne atrakcje

Oferujemy stylowy i elegancki wystrój sali weselnej. Oferujemy liczne atrakcje, które idealnie komponują się z wnętrzem sali, zapewniają wrażenia estetyczne i atrakcyjnie prezentują się na zdjęciach z uroczystości. Nasze atrakcje obejmują dekoracje świetlne, ogromny podświetlony napis Love, taniec w chmurach i inne gadżety, które podkreślą wyjątkowy charakter Państwa wesela.

Nasza mała ścianka sławy. To dzięki Wam – dziękujemy!

Szybki kontakt

Skontaktuj się z nami