Oprawa muzyczna ślubu

Ceremonia ślubna to jeden z najpiękniejszych i najbardziej wyjątkowych wydarzeń w życiu Młodej Pary. To wzruszający moment, który pozostaje w naszej pamięci przez całe życie.
Dobrze dobrana oprawa muzyczna najlepiej podkreśli wzruszającą, podniosłą atmosferę ślubu oraz doda prestiżu uroczystości.

Oferujemy Państwu oryginalną, nietuzinkową oprawę muzyczną, która uświetni każdą ceremonię ślubną. Współpracujemy z profesjonalnym saksofonistką i wokalistkami, których śpiew idealnie wpisze się w rangę tak ważnej uroczystości i podkreśli jej wyjątkową atmosferę.

Niezależnie od tego czy Państwa ślub odbywa się w Urzędzie Stanu Cywilnego, w kościele, w plenerze czy innym wyjątkowym miejscu, nasza muzyka na żywo sprawi, że ten wyjątkowy dzień będzie niepowtarzalny.

Motyw muzyczny podczas ceremonii doskonale podkreśli moment wejścia Młodej Pary do kościoła lub urzędu, moment składania przysięgi małżeńskiej, a także – w przypadku ceremonii w kościele – takie elementy nabożeństwa jak ofiarowanie lub komunia. To od Państwa zależy, które momenty ślubu zostaną wyróżnione muzyką na żywo. Do każdego zlecenia podchodzimy bardzo indywidualnie; razem z Państwem ustalamy, jakie utwory będą grane na ślubie. Bierzemy pod uwagę Państwa preferencje muzyczne; potrafimy też zaproponować utwory, które idealnie wpiszą się w atmosferę uroczystości. Nasz szeroki repertuar obejmuje klasyczne, ponadczasowe utwory, piosenki romantyczne i pieśni religijne; każdy może znaleźć coś dla siebie. Profesjonalni muzycy zadbają o to, żeby oprawa muzyczna uroczystości była dopracowana w każdym calu.

Jeżeli chcą Państwo podkreślić najważniejsze momenty ceremonii ślubnej piękną muzyką, która na długo wpisze się w pamięci Pary Młodej i gości, zapraszamy do kontaktu.

Świadczymy usługi na terenie całej Polski.

Szybki kontakt

Skontaktuj się z nami