Nasze wesela

Ślub i wesele to jeden z najważniejszych dni w życiu dla wielu z nas. Z nami Państwa uroczystość weselna będzie wyjątkowa!

Dołożymy wszelkich starań, żeby Państwa uroczystość weselna była wyjątkowa i w stu procentach odpowiadała Państwa oczekiwaniom.
Nasza oprawa muzyczna zachwyci gości weselnych i z pewnością podkreśli niepowtarzalny charakter Pańskiej uroczystości.
Nasze atuty to wieloletnie doświadczenie, sprzęt najwyższej klasy i profesjonalizm. Do każdego wesela podchodzimy indywidualnie; przed przyjęciem weselnym szczegółowo omawiamy z Parą Młodą plan uroczystości i wysyłamy scenariusz z proponowanymi zabawami. Na naszych imprezach weselnych nie ma „taniego wodzirejstwa”; proponujemy tylko takie zabawy weselne, jakie Państwa interesują. Nasz zespół cechuje wysoka kultura osobista, pozytywna energia i zaangażowanie.

Zapewniamy również obsługę muzyczną uroczystości na najwyższym poziomie.
Profesjonalni DJ-e, posługujący się sprzętem muzycznym wysokiej klasy zadbają o to, żeby repertuar trafił w gust muzyczny Pary Młodej, rodzin i przyjaciół, a goście weselni w każdym wieku zintegrowali się na parkiecie. Oferujemy również atrakcje specjalne, jak taniec w chmurach, dekoracje świetlne, czy wielki napis LOVE.

Posiadamy doświadczenie w organizacji wesel międzynarodowych. Nasi DJ-e władają biegle paroma językami obcymi; potrafimy również tak dobrać muzykę i zabawy, żeby połączyć tradycje obu krajów i żeby każdy gość świetnie się bawił.

Organizacja wesel międzynarodowych może być dużym wyzwaniem. Dwie narodowości, dwie kultury, dwa języki, dwa różne podejścia do świętowania ślubu i wesela. Jak pogodzić tradycje weselne obu krajów, czasami skrajnie różne? Czy da się zorganizować zabawy, przy których pomimo bariery językowej każdy będzie dobrze się bawił?

Organizowaliśmy wesele polsko-niemieckie, polsko-angielskie, polsko-hiszpańskie i polsko-koreańskie; na każdym z nich dobraliśmy muzykę w ten sposób, że obie rodziny, a także przyjaciele Państwa Młodych świetnie się bawili na parkiecie. Nasz przepis na udane wesele międzynarodowe to otwartość komunikacyjna, swoboda i duża dawka kreatywności – staramy się tworzyć niepowtarzalny klimat i sprawić, żeby każdy gość weselny mógł poczuć się wyjątkowo.
Dzięki bardzo dobrej znajomości paru języków obcych nasz zespół może wchodzić w interakcje z gośćmi weselnymi. Gwarantujemy, że z naszego wesela nikt nie wyjdzie „po angielsku”! 🙂

Pierwszy taniec

Pierwszy taniec weselny otwiera nie tylko całe przyjęcie, ale też oczy gości na ukryte talenty państwa młodych. Jeżeli chcecie zachwycić gości walcem wiedeńskim, gorącą sambą lub po prostu nie przejmować się muzyką i tańczyć, przygotuję dla Was kilka propozycji, które idealnie będą nadawały się na pierwszy taniec. Utwór nie może być zbyt długi, aby nie znudzić gości, zazwyczaj taniec trwa ok. 3 minut. Popularnymi rodzajami tańca, które wybierane są przez młode pary są walc angielski, rumba, ale także bardzo popularne ostatnio mixy ulubionych piosenek, które zmieniają się co kilkanaście sekund. Jeżeli macie swoją ulubioną piosenkę również możecie do niej zatańczyć.

Przykładowe utwory, które można wykorzystać podczas pierwszego tańca

 1. Lady Pank „Zawsze tam gdzie Ty”
 2. Olga Szomańska i Przemysław Branny „Niech mówią, że to nie jest miłość”
 3. Natalia Kukulska „Zakochani”
 4. Leonard Cohen „Dance me to the end of love”
 5. Barbra Streisand “Woman in love”
 6. Elton John “Can you feel the love tonight”
 7. Krzysztof Krawczyk „Preludium weselne”
 8. Stachursky „Z każdym Twym oddechem
 9. Glenn Medeiros “Nothing’s gonna change my love for you”
 10. Rod Stewart “When I need you”

Podziękowania dla rodziców

To jeden z najbardziej wzruszających momentów podczas zabawy weselnej. Państwo młodzi często zapraszają do tańca gości i swoich rodziców, jednak podziękowania nie muszą wyglądać w ten sposób. Ważne jest, aby wybrać właściwy moment na podziękowania, gdy wszyscy goście są na Sali, na przykład przed oczepinami. Wiele par decyduje się na polskie piosenki podczas podziękowania dla rodziców. To ma być również dla nich wyjątkowa chwila, więc warto postawić ma utwór, który będzie im znany i kojarzyć będzie się im również dobrze. Dobrym pomysłem jest także stworzenie krótkiego filmu czy teledysku z podkładem muzycznym wybranym przez państwa młodych. Jeżeli nie chcecie tradycyjnego tańca z piosenką „Cudownych rodziców mam” proponuję kilka innych utworów, które świetnie sprawdzą się w trakcie tej wyjątkowej chwili.

Oczepiny

Zabawy oczepinowe powinny integrować wszystkich gości, ale z zachowaniem taktu i bardzo kultury. Podczas wesela dbam o to, by wszyscy goście dobrze się bawili, a zabawy dopasowuję do wieku gości i tego, czego oczekuje młoda para. Przed weselem zawsze konsultuję zabawy oczepinowe oraz konkursy, które mogą odbyć się na sali weselnej. Wszystkie zabawy oczepinowe są ustalane indywidualnie przed weselem. Biorę pod uwagę wszystkie sugestie, wiek oraz gust gości i pary młodej. Wszystkie zabawy odbywają się zgodnie z życzeniem pary młodej.

Przykłady zabaw oczepinowych dla młodych:

 1. Dziewczynka czy chłopiec
  Para młoda siedzi na krzesłach odwróconych do siebie tyłem. W tym czasie dj puszcza piosenkę. Na jego znak para młoda ma odwrócić się do siebie. Gdy odwrócą się w tą samą stronę ich pierwszym dzieckiem będzie chłopiec. Jeśli odwrócą się w dwie różne strony będzie to dziewczynka.
 2. Test zgodności
  Para młoda siedzi na krzesłach odwróconych do siebie tyłem. W rękach trzymają wcześniej przygotowane kartki z napisaem „ ja” i „on”/ „ona”. Wodzirej zadaje młodej parze pytania, a ta podnosi karteczki z odpowiedzią. Pytania mogą być różne, wymyślane przez rodzinę i świadków, a także samego wodzireja.
 3. Balonowe deklaracje
  Para młoda otrzymuje po kilka balonów. W każdym z nich znajduje się deklaracja na przykład „będę codziennie zmywać naczynia”, „ będę robić Ci masaż,kiedy tylko poprosisz”. Para na zmianę przekłuwa balony i odczytuje swoje ślubne deklaracje.

Przykłady zabaw oczepinowych dla gości:

 1. Taniec ze szczotką
  Wodzirej wybiera kilka par, które wezmą udział w zabawie i dodatkowo jeszcze jedną osobę. Dj zaczyna puszczać muzykę. Pary tańczą, a dj na chwilę przerywa zabawę. W tej chwili pary muszą zmienić partnerów i odbić partnerki. Komu się nie uda musi tańczyć ze szczotką, potem osoba, tańcząca ze szczotką odpada z zabawy.
 2. Podawanie wałka
  Zabawa ma zintegrować wszystkich gości, wszyscy biorą w niej udział. W kole stają na przemian kobieta i mężczyzna, wśród nich para młoda. W ręku trzymają wałek do ciasta, a wodzirej ustala w jaki sposób goście podają wałek między sobą, bo podczas zabawy nie można używać rąk. Komu wałek spadnie, odpada.
 3. Zmiana marynarki
  W zabawie bierze udział kilka par, a mężczyźni muszą mieć na sobie marynarkę. Pary zaczynają tańczyć ze sobą, a wodzirej w pewnym momencie daje im znak. Na znak wodzireja mężczyzna musi przełożyć marynarkę na lewą stronę, a jego partnerka może mu w tym pomóc. Para, która jako ostatnia wykona zadanie odpada.
 4. Sportowa zabawa
  Wodzirej wybiera kilka par do zabawy. Pary stają na środku i losują karteczki, na których wypisane są dyscypliny sportowe np. łyżwiarstwo figurowe. Pary mają za zadanie zaprezentować gościom dyscypliny, a goście odgadnąć co pokazują pary.
 5. Świstak
  W zabawie biorą udział osoby, które potrafią gwizdać. Wodzirej wybiera kilka osób, którym potem wręcza kieliszek. Po opróżnieniu kieliszka uczestnicy zabawy muszą zagwizdać. W kieliszku powinna znajdować się bułka tarta, a komu uda się zagwizdać po opróżnieniu kieliszka wygrywa i otrzymuje nagrodę.
Szybki kontakt

Skontaktuj się z nami