Close

Jak wybrać dobrego DJ-a na wesele?

Jak wybrać dobrego DJ-a na wesele? Kim właściwie powinien być DJ na weselu? Osobą, która jednocześnie świetnie poprowadzi imprezę lub przyjęcie, stworzy świetny klimat, a do tego nie będzie upierać się, że muzyka disco polo świetnie sprawdzi się podczas kameralnego przyjęcia.

Jak wybrać dobrego DJ-a na wesele?

Jak wybrać dobrego DJ-a na wesele? Przede wszystkim należy rozmawiać i przedstawiać swoje pomysły. DJ powinien umieć słuchać. Ale nie tylko swojego głosu i puszczanej przez siebie muzyki, ale również, a raczej przede wszystkim umieć dopasować podczas uroczystości repertuar do gustu gości, bawiących się na przyjęciu

.

Dobry Dj na wesele
Na weselu powinien grać sprawdzony i profesjonalny DJ

.

Dlaczego nie warto oszczędzać na usługach DJ -a na weselu?

W Internecie krążą historie o koszmarnych weselach, które tak koszmarne nie byłyby, gdyby nie to, że DJ grał swoje ulubione piosenki, kiedy panna młoda wchodziła na salę weselną, Marsz Mendelsona nagle zmienił się w piosenkę techno, lub DJ spóźnił się na wesele, opóźniając tym samym całe przyjęcie. Nie, nie i jeszcze raz nie! Podobnie jak sprawdza się najpierw zdjęcia fotografa, przed podjęciem decyzji, tak też należy sprawdzić portfolio i to, co do zaoferowania ma nam DJ. Niestety wiele osób wciąż korzysta z usług znajomych znajomego, więc często wpadki są nieuniknione. Do najczęstszych należy przywożenie głośników komputerowych na weselne przyjęcie czy niewybredne żarty, na które pozwalają sobie prowadzący wesele.  Jak wybrać dobrego DJ-a na wesele? Nie musi to być trudne, bo zaraz podpowiemy, na co zwrócić uwagę!

.
Na co zwrócić uwagę wybierając DJ-a na wesele? 

Wybierając Dj-a na wesele, warto porozmawiać z osobami, które wcześniej korzystały z jego usług. Większość osób oferujących tego rodzaju usługi nie startuje od zera i może pochwalić się swoim portfolio. Nie bójcie się pytać o doświadczenie w prowadzeniu imprez oraz w jaki sposób radzą sobie w trudnych sytuacjach. Przede wszystkim jednak musicie zwrócić uwagę na to, jaki rodzaj muzyki będzie mile widziany na Waszym weselu. Jeżeli chcecie zrobić listę piosenek, które absolutnie nie mają się na nim pojawić, czemu nie? Ważne jest również ustalenie piosenki na pierwszy taniec, a także tej granej podczas podziękowania dla rodziców. Ważne jest również to, aby ustalić ile mają trwać przerwy pomiędzy utworami i ile piosenek będzie granych w tzw. secie, czyli składance kilku utworów. Warto też zapytać o możliwość zamawiania piosenek z dedykacją, bo często DJ nie przewiduje takiej możliwości.

.

DJ z polecenia to najlepszy wybór
Dobry DJ na wesele? To możliwe!

.

Cena i usługi DJ-a

Jeżeli chodzi o ceny usług DJ-a a oraz wodzireja na weselu to można wybierać, przebierać i w końcu zdecydować się na przysługę wujka Ryśka, który kiedyś, 20 lat temu prowadził wesele pod Warszawą. Nie idźcie tą drogą! Jeżeli wesele ma być udane, musi być prowadzone przez profesjonalistę, a płytoteka musi zawierać coś więcej niż „Jesteś szalona”.

.

Jaka jest cena i co otrzymamy w ramach umowy? 

Ceny, za prowadzenie wesela, oświetlenie oraz nagłośnienie zaczynają się od 1500 zł. Warto podjąć współpracę z osobą, która nie będzie wymagała wynagrodzenia za pracę przez kolejne godziny na weselu, ale taką, która ustali stawkę przed podjęciem się zlecenia i będzie grała do momentu, aż goście będą schodzić z parkietu sami. Dobrze jest również, gdy firma może zaoferować cały komplet usług, zaczynając od muzyki, poprzez prowadzenie imprezy oraz jej oświetlenie. Wtedy nie musimy ustalać szczegółów z kilkoma firmami, ale z jedną, która zajmie się organizacją wszystkiego. Potrzebny Wam dj na wesele? Poznań, Wielkopolska oraz cała Polska to obszar, na którym działamy. Trzeba pamiętać, że również cena może zmienić się, jeżeli zamówimy DJ-a w odległy zakątek Polski.

.
Wybór DJ- a na wesele wcale nie musi być drogą przez mękę, wystarczy rozmawiać i jasno określić swoje wymagania. Jeśli dana osoba ich nie spełnia, szukajmy do skutku, ale warto polegać na poleceniach znajomych. To zawsze sprawdzona metoda!